Ēriks Bērziņš

Par fotogrāfu

Dzimis 1982. gada 1. maijā, darba svētkos.

Tā kā esmu dzimis darba svētkos, labprāt teiktu, ka ar foto darbojos jau kopš dzimšanas, bet patiesībā ar fotogafēšanu nodarbojos kopš 2004. gada.

2005. gadā veiksmīgi ieguvu ar mākslu nesaistītu augstāko izglītību.

Par pilna laika fotogrāfu sāku strādāt 2007. gadā un joprojām turpinu profesionāli pilnveidoties. Specializējos cilvēku fotografēšanā.

Foto pakalpojumi:
– fotosesijas (mākslas, portfolio),
– pāru un ģimenes fotosesijas,
– topošo māmiņu fotosesijas,
– modeļu portfolio,
– mākslas foto,
– kāzas un pirmskāzu fotosesijas,
– korporatīvais foto un portreti uzņēmumu darbiniekiem;
– reportāžas foto,
– reklāmas foto
un citas fotografēšanu saistītas foto lietas.

Atzīšos, ka esmu pārliecināts ārpus studijas fotogrāfs un par to cenšos pārliecināt arī citus, bet tas nenozīmē, ka nekad nefotografēju studijā. :) Ārpus studijas telpām jūtos neierobežots telpā un vienos noteiktos apstākļos un šķiet, ka tā lieku justies arī cilvēkiem, ko fotografēju.

Darbi šajā lapā atspoguļo manu pieeju fotogrāfijai. Tā es redzu cilvēkus, notikumus un vizualizēju sajūtas. Sajūtas, kas rodas nospiežot fotoaparāta pogu, dažreiz ir tādas pašas, kā nomirkšķinot acu plakstiņus, vēl uz kādu mirkli tos neverot vaļā, ļaujot sajūtām saglabāties atmiņā. Nospiest pogu nav sarežģīti, to spētu jebkurš, kurš prot trāpīt ar rādītājpirkstu pa durvju zvanu. Svarīgi ir zināt, ka tu pie durvīm nezvanies tikai tāpēc, ka tu esi redzējis visus tā darām.

Fotogrāfija ir mana ikdiena. Tas ir veids, kā es iznāku no sevis parādīties citiem. Un ir patīkami redzēt, ka ir šie citi, kuri saskata manos darbos ko vairāk esam.

Ja Tev šķiet interesanta mana pieeja fotogrāfijai un domā, ka mēs varētu sadarboties, tad raksti man uz e-pastu vai zvani!